Bitefight

Vše o Bitefight

Za jakou rasu hrajete BiteFight?

Líbí se vám tyto stránky?

Nehraji (498)
 

Upír (470)
 

Vlkodlak (513)
 

Statistika

Město

Obchodník Obchodník ti může prodat vše potřebné. Má silnější zbraně a výzbroj. Ve stálé nabídce má rovněž kouzelné nápoje. Mysli na to, aby s sebou nosil vždy dost zlata, obchodník ti totiž nikdy nesleví a nenabídne žádné výhody.
Hřbitov Zde je možné najít práci a vydělat si poctivým způsobem zlato. Délku pracovní doby si určuješ sám. Po práci tě čeká i odměna. Prací získáváš postupně také zkušenosti.
Hospoda Tahle hospoda je jenoznačně to nejhorší a nejpodlejší místo v celém městě. Tak či onak, nebo možná právě proto, si zde občas najde stvoření noci cestu do společnosti smrtelníků. Hostinský, podle některých pověstí, patří mezi bytosti žijící ve stínech - a má pro některé z návštěvníků takový nebo onaký vyjímečný úkol k vykonání.
Jeskyně Tohle je vchod do hluboké a záhadné jeskyně. Obklopuje ji spousta pověstí, a ne všichni, kdo do ní vešli se vrátili a mohli vyprávět, co tam zažili. Říká se, že je to vstup do samotného pekla.
Tržiště Na tržišti se pořád něco děje. Obchodníci zde prodávají své zboží a snaží se vydělat si nějaké to zlato.
Knihovna U těchto talentovaných padělatelů máš příležitost změnit si jméno. Nezapomeň ovšem, že umělci chtějí za svou práci dostat zaplaceno.
Kostel V těchto svatých síních se můžete modlit pro získání boží pomoci a pro vyléčení Vašich ran.
VooDoo Shop Z VooDoo Shopu vyzařuje podivná magická energie. Říká se, že je zde možné koupit pouze tajemné Ďábelské kameny.

 
Dave made